Apyrankė

6.00

Apyrankė

Medžiagos: houlitas, agatas, snaiginis obsidianas.

Houlitas yra ramybės akmuo, ramina protą, gerina miegą, padeda pailsėti. Jis moko kantrybės, stiprina atmintį, stimuliuoja troškimus, ramina ir išlaisvina emocijas.

Agatas – stiprus apsaugos akmuo, nuo senovės naudojamas kaip talismanas ir amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų, bei neigiamų išorės reiškinių ir pavojų. Globoja esančius toli nuo namų, ypač stipria apsaugą sukuria vaikams. Agatą tinka nešioti kelionėse lėktuvu ir laivu.  Agatai padeda išvengti nemigos bei užtikrina malonius sapnus.

Snaiginis obsidianas – tai vidinio apsivalymo akmuo, leidžiantis atskirti pelus nuo grudų, suteikia jausmų ir proto pusiausvyrą, išvalo energetinius taršalus, praeities emocijas. Snaiginis obsidianas sudaro sąlygas naujai pažvelgti į save, savo charakterio bruožus, elgesį iš naujo peržiūrėti sumanymus, projektus ir įgyvendinti tai, kas yra tikra ir reikalinga šiuo metu. Jis yra „išgryninantis akmuo“ sužadinantis tikrumą, jautrumą grožiui, didelę gyvybinę universalią galią fiziniame, emociniame, mentaliniame ir dvasiniame kūne.

Apyrankė skirta 16cm riešui.

Neturime