Apie

Sveiki atvykę į ARTeria crafts parduotuvėlę!

Šioje skiltyje sužinosite, kas gi ta ARTeria, o visą istoriją Jums papasakosiu aš – Miglė, kuri ne kartą keitė požiūrį, svajones, darbą, pavardę, bet meilė rankdarbiams išliko tvirta kaip akmuo.

Viskas prasidėjo prieš 12 metų, kuomet dar besimokydama mokykloje sugalvojau pabandyti pasidaryti auskarus. Tada net nenumaniau, kad viskas baigsis begale dėžučių, dėželių, maišelių ir stalčiukų, kimšte prikimštų įvairiausių karoliukų, siūlų, modelino ir kitų priemonių rankdarbiams. Viskas rutuliojosi iš lėto. Pirmoji mano „klientė“ buvo mama – gimtadieniui apyrankė, Kalėdoms vėrinys, Mamos dienai – auskarai… Per keletą metų visos tetos, močiutės ir draugės jau buvo gavusios dovanų mano gamintų papuošalų. Palaipsniui papuošalų gamybos man pasirodė per mažai, magėjo sugalvoti kažką naujo. Prisiminiau savo seniai pamirštą hobį – nėrimą vąšeliu. Ką gi, pabandom nunerti žaislą. Po ilgo googlinimo, gilinimosi į schemas pagaliau pavyko nunerti pirmuosius darbus. Ir vėl buvo apdovanoti giminaičiai ir draugai – įvairiomis progomis gaudavo dovanų nedidelį nertą žaisliuką, kurį galima pasikabinti ant raktų arba laikyti kaip suvenyrą. Po kurio laiko, sukaupusi savo darbų, kuriuos jau nebesugalvojau kam padovanoti, nutariau juos parduoti. Nemeluosiu, buvo labai nedrąsu, nes apie marketingą, reklamą ir apskritai elektroninę prekybą žinojau maždaug… nieko. Bet kai namuose lentynos ir stalčiai ėmė lūžti nuo papuošalų ir žaislų, sukaupiau drąsą ir nusprendžiau pabandyti. Šitaip 2016-aisiais atsirado facebook puslapis, kuris vadinosi „Miquel and Co. Productions“. Tai buvo neabejotina nesėkmė. Dabar vis pagalvoju, dievaži, kas man tada buvo šovę į galvą? Pavadinimas labai ilgas, sudėtingas ir apskritai be ryšio. Laimei netrukus supratau, kad reikia jį keisti. Tuo laikotarpiu parduodavau beveik vien tik nertus gaminius, tad reikėjo mielo, švelnaus, šiek tiek vaikiško pavadinimo. Taigi puslapis virto „Fėjos dirbtuvėlėmis“. Vis dėlto po kiek laiko paaiškėjo, kad ir šis pavadinimas kažkaip „nelimpa“. Jei kurčiau tik vaikams, tuomet viskas būtų gerai, bet papuošalams pavadinimas atrodė per vaikiškas. Galiausiai, po ilgų svarstymų užgimė „ARTeria crafts“. Visai kaip Pizzeria, tik tiek, kad Arteria. Labai džiaugiuosi dabartiniu puslapio pavadinimu ir bent jau artimiausiu metu planų jį keisti neturiu.

Na o aš pati, rodos, nesu niekuo labai ypatinga. Stebuklas slypi mane supančiuose žmonėse, kurie man daug kartų kartojo „eik, bandyk, daryk“. ARTerijos komanda yra mano šeima tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Be jų tikrai nebūčiau sugebėjusi studijuoti medicinos ir gaminti klientų užsakymų bei koordinuoti parduotuvėlės darbą. Tad esu labai dėkinga tiek savo komandai, tiek savo pirkėjams – mes visi kartu esame nuostabūs!

El. paštas: info@arteria.lt

Facebook: ARTeria crafts

Instagram: @arteriacrafts

Privatumo politika